Genellikle harita üzerinde belirli simgelerin gösterilmesi olarak algılanan Coğrafi Bilgi Sistemleri, bu özelliği içermekle birlikte, aslında kullanıcısına çok daha fazla yetenek sunar.

Konuma dayalı olarak büyük hacimli coğrafi verilerin toplanması ve genellikle bilgi yönetim sistemlerine aktarılan bu verilerin kullanıcıya sunulması, bir işleme girdi oluşturulması için işlenmesi ve alınması gereken anlık aksiyonların coğrafi veriden de faydalanarak işletilmesini sağlayan sistemlerdir.

Mobil uygulamalar vasıtası ile mobil cihazlar, IoT sistemleri, coğrafi olarak farklı koordinatlarda bulunan cihazlar gibi farklı kaynaklardan alınan verilerin işlenmesi ile oluşturulan karar destek sistemlerinin gerek askeri gerek sivil alanlarda uygulamaları ile sıkça karşılaşıyoruz.

Farklı çözümlerin, sizlerin ihtiyacınıza çözüm sunabilecek hale getirilmesi konusunda, Ante Grup’un deneyimli ekipleri her zaman yanınızda.

Uygulama alanlarından bazıları

Belediye Hizmetleri

Ulaşım

Arazi Yönetimi

Kentsel Planlama

Mali ve Hukuki Uygulamalar

İletişim Ağı Planlama ve Yönetimi

Ormancılık

Doğal Kaynakların Envanterleri

Çevre Etkinlikleri

Askeri Uygulamalar

Bilgisayar Destekli Harita Üretimi

Nitelikli Ekiplerimiz

Müşteri lokasyonunda Savunma Sanayii projelerine coğrafi bilgi sistemi entegrasyonu olan, web tabanlı veri merkezi sistemlerinin geliştirilmesi konusunda hizmet vermektedir.
Farklı çözümlerin sizlerin ihtiyacına yönelik hale getirilmesi konusunda Ante Grup’un deneyimli ekipleri ile her zaman yanınızda.
Copyrights © 2019 All Rights Reserved by Ante Group.